Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a La Plagne - Les Arcs - Paradiski topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gorogrob
19 élménybeszámolót írt
19
9 éve tag
2018.12.22. 21:32
A la plagne-i oldal kevés lesz 6 napra. Mi tavaly voltunk ott, 5 nap átmentünk, sőt ott kezdtünk, mert a szállás Plagne Village-ben volt. Átjutás könnyebb (kevesebb lift) vissza többet kell liftezni és csúszni. Ahogy többen írták, a túloldalon sokkal több és jobb lehetőségek vannak. Nekem amúgy ez a rész jobban is tetszett. Írtam is a beszámolómban lentebb :)
Mi eleve vettük a kiegészítőt. Hogy ott lehet-e ezt intézni, erre nem tudok válaszolni. De érdemes ezt meg tudom erősíteni.
Előzmény: (k-balint 201307)
dannydog
32 élménybeszámolót írt
32
13 éve tag
2018.09.11. 07:26
Szia!
Mindenképpen érdemes megvenni a kiegészítőt, szerintem több az élvezhető pálya a Les Arcs-i oldalon, főleg ha a pirosak fontosak. Az alsó erdős részen nagyon jók a pályák. De természetesen nem csak ott.
Előzmény: (k-balint 201307)
k-balint
24 élménybeszámolót írt
24
8 éve tag
2018.09.09. 13:41
Sziasztok, egy kérdésem lenne azokhoz, akik már voltak a Paradiski régióban. Úgy tervezzük, idén La Plagne-ban szállunk meg, a sítúra árában az erre az oldalra érvényes bérlet van benne, és ha jól tudom, egy napnyi átsíelési lehetőség Les Arcs-ra. Haladó síelők vagyunk, elsősorban a piros pályákat szeretjük, pályán kívül nem szoktunk síelni. Hat napra mennénk.

Szerintetek érdemes kifizetni a kiegészítő bérletet, hogy minden nap mindkét pályán síelhessünk? Vagy elég hat napra a La Plagne-i oldal? Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.