Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
surf
31 élménybeszámolót írt
31
13 éve tag
2018.12.30. 13:01
A korodat tekintve-"10 éves"vagy-nem meglepő hogy ilyen csacskaságokat írsz.Javaslom olvass figyelmesebben és akkor nem esel ebbe a hibába.Ha felnősz légy szerény de ne hagyd senkinek hogy basáskodjon feletted, és csak az Isten elött borulj le különben lehet hogy nem tudsz felállni. Jó tanulást jó SIELÉST
fezso6
139 élménybeszámolót írt
139
15 éve tag
2018.12.29. 21:43
Autópálya matricát is cserélgeted ?
Előzmény: (surf 202811)
sielo janos
28 élménybeszámolót írt
28
5 éve tag
2018.12.29. 21:22
Szabálytalan de nem sportszerűtlen? Fantasztikus. Engedd meg, hogy gratuláljak, amiért javítod honfitársaid külföldi megítélését és amiért terjeszted az autentikus magyar mentalitást! :) Felrúghatod nyugodtan az összes hazai jogszabályt, hogy hát szabálytalan, de nem sportszerűtlen, rengeteg jogosulatlan előnyhöz jutva. Mert megérdemled, amiért ennyire okos vagy! Leborulok előtted!
Előzmény: (surf 202811)
surf
31 élménybeszámolót írt
31
13 éve tag
2018.12.29. 20:50
Természetesen én is tudom hogy ez szabálytalan De nem sportszerütlen,miután egy jeggyel egyszerre csak egy ember sielhet , a társaságot kár nem éri. A jegyet én vásároltam az enyém és én döntök .Majd ha a félnapos jegyet sportszerüen féláron adják,talán én is változtatok.Addig nem.
Előzmény: (nyugiba 202810)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2018.12.29. 18:44
A síbérlet nem átruházható!
Ld:
https://www.kreischberg.at/preise/mehrtageskarten-kreischberg-lachtal/?lang=hu

Persze kockáztathatsz, de szerintem nem érdemes, mert mindenhol van kamera és ahhoz hozzá tudják nézni a jegyet!
Ha pl. kisgyerekkel vagytok és egyszerre amúgy is csak egyikőtök tud síelni, akkor érdemes velük előre egyeztetni erről.
A vejem Turrachon azt csinálta és simán meg lehetettt egyezni.
Ha lehet, ne csaljunk, mert az nem méltó viselkedés!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.