Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
vau
81 élménybeszámolót írt
81
13 éve tag
2019.01.09. 13:15
Nem a hossz a lényeg, hanem hogy mire ajánlják, és hogy mire akarod használni. A kinézett Nidecker a paletta legnagyobb darabja, a Ride egyel kisebb. Őszintén a Nidecker 162W vs.Ride 161W, vagy a Nidecker 165W vs. Ride 166W összehasonlítás lenne a megfelelő, és ezen párokból lenne ideális a választás.
Az egyel kisebb méret kicsit toleránsabb, könnyebb a levegőben kezelni, de puhább és mélyhóban kevésbé emel ki. Erre az analógiára a nagyobbak meg jobbak mélyhóban de jégen is, nehezebb forgatni levegőben.
Mindkét méretbe belepasszolsz, a kicsiknél kb. 75-95 kiló az ajánlás, a nagyoknál kb. 80+. Ha persze a boltban mérethiány van, az csökkenti a választási lehetőségeidet, de elsősorban azt döntsd el, milyen tulajdonságok a fontosabbak neked. Túl kicsi egyik sem lesz.
andorandor
5 élménybeszámolót írt
5
5 éve tag
2019.01.09. 12:10
Sziasztok!
Snowboard méret választási dilemmában vagyok, tudnátok segíteni? :)
188 cm magas vagyok 85kg. Körülbelül középszinten snowboardozok, és most jutottam el arra a szintre, hogy szeretnék, egy all mountain boardod venni.
Két lapra esett a választásom és sajnos nem tudok dönteni.
- Nidecker Score 2019 - 165cm wide
- Ride Wild Life 2018 - 161 cm wide

A Ride 14 000 Ft-tal drágábbra jönne ki, inkább ahhoz húz a szívem csak félek, hogy kicsi lenne, kb az állam alá ér.

Szerintetek elég lesz a 161 cm -es Ride vagy inkább a Nideckert kellene választanom?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
Üdv.
Andor
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.