Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2020.01.31. 09:14
Jobbulást! Az adott pillanatban mi is a sérülés miatt aggódtunk, és közben az elkövető elillant, legközelebb leállítjuk a felvonót, hogy beazonosítható legyen az illető. Azért reméljük magára ismer és jelentkezik legalább nálunk, hogy közvetíthessünk. Örülünk, hogy nem lett nagyobb baj, a következő síelésre vendégünk vagy. Üdv! G. Rezső
MrGelencser
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
2020.01.30. 20:52
Tegnap előtt gondoltam este síelek kicsit munka után.
A pálya teljesen jó volt, dacára a napközbeni melegnek és esőnek.

Ami elég erősen beárnyékolta az estét az a balesetem. Felvonó előtti sorbanállás közben egy kedves sporttárs a hóna alá csapta a síbotját ami elérte a szememet.
A pályán dolgozók rögtön segítettek, mentőt hívtak és maximálisan támogattak mindenben. Ezúton is hatalmas hála nekik!
Mivel egyedül voltam autóval (és mentővel távoztam) így ott kellett hagynom minden sícuccomat amit gondosan megőriztek nekem.
Szerencsére a sérülés nem maradandó de 1 hét kényszer pihi amíg beforr a szemgolyón keletkezett seb.
A kedves sporttárs viszont hátra sem fordult ( pedig gondolom megérezte és meg is hallotta, hogy megütött) majd angolosan távozott mint kiderült..... azért egy bocs haver jól esett volna, nem említve a szabályokat.

Még egyszer köszönet a pályán dolgozóknak, amint meggyógyultam találkozunk :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.