Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2021.01.18. 20:28
Ma én is voltam Eplényben és jogos az észrevétel, kicsit kellene figyelnünk egymásra!!Napokkal ezelőtt a személyzet tényleg figyelt a liftnél sorban állokra, maszk használatra!Így ebből baj lesz!!!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2021.01.18. 19:58
Ma megvolt életem első magyarországi síelése,persze Eplényben.Mondhatni szkeptikus voltam,de kellemes csalódás volt,a tömeg ellenére.Ebből a dombból többet nem lehet kihozni,óriási respect az üzemeltetőknek!

Egyetelen kellemetlen élményünk volt:a liftre váró tömegben az emberek harmadán nem volt maszk!Finoman rászoltam egy 8-10 fős társaságra,akiknek fröcsögött a nyála,a nagy jókedveben:hol a símaszk,kendő?stb.Voltam én önkéntes rendőr,parkolóőr,közterület felügyelő,majd már veréssel fenyegettek...Ajánlom az üzemeltetőknek,valaki figyeljen a sorban álló tömegre,mert se a távolság tartás,se a maszkviselés nincs ellenőrizve!Ha ráharap a média,jól senki nem jön ki ebből.A közösségi médiában így is egyre jobban hergelnek a síelés ellen,főleg a vendéglátásból élők.Senkit sem éredekel,ha a pályán nem is,de a sorban takarja el az arcát,a sok felelőtlen ember.Tapasztaltból mondom, addig senki nem veszi komolyan a covidot,míg közvetlen családjából,kollégák,barátok közül el nem visz valakit...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.