Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Saalbach - Hinterglemm topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.11.23. 09:00
Én sem pontosan értem, miért kékek az általad is említett pályák. Igaz, hogy mi a sícirkuszt ott fejezzük be, amikor már megjártuk Hinterglemmből Leogangig az utat és vissza, de az alja főként inkább meredek, mint nem. Igazából a skiwegeken kívül nagyon lankás pályával mi nem találkoztunk.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2009.11.23. 01:15
Elvileg jó lesz, mivel teljesen kiesik a fősodrásból, de ez csak egy pálya, ha megunod csak a zsúfolt Zwölfer közeli pályákon tudsz tovább menni.

Vele szemben a másik oldalon van rengeteg széles, jól kezelt pálya (20,22, 23, egészen a 35-ig), carvingra ideálisak. A felsőbb pályákon egész nap el lehet carvingozni. Ne tévesszen meg, hogy kékkel jelölik őket, szerintem elég meredek pályák, csak jó szélesek. Januárban itt sem lesz tömeg.
Előzmény: (Trailrider 74269)
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2009.11.22. 22:27
Január 16-án becélozzuk Hinterglemmet, tanácsot kérnék olyanoktól, akik már látták fehérben is (sokszor voltam már, de sosem télen). Carving pálya kerestetik. Szépen kezelt néptelen piros. A Seekar-on húzódó 16-ossal szemezek, eléggé el van dugva és csak csákányos lift szolgálja ki. Jó választás, vagy van jobb tippetek?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.