Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mondolé Ski topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Carousel
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.12.12. 17:50
Mi két éve jártunk ki, ha jól tudom Partycamppel. A szállás nagyon kényelmes és tágas volt, óriási előnye, hogy pályaszállás (a nevét nem tudom, de a partycampesek mindig oda mennek). A pályák szélesek és változatosak, jól karbantartottak, bár nincs túl sok kemény pálya, ami nekünk nem jelentett gondot, mert az első síelésünk volt. Boardosoknak külön előny, hogy itt található Olaszország legnagyobb snowparkja. A felvonók nagy része elég lassú, található egy igen érdekes egy(!) üléses is, még az előző század első feléből (a Frabosa Soprana oldalon a hegyre felvivő), de a pálya a fák között kárpótol a feljutási időért. A tenger közelsége miatt az időjárás igen változékony tud lenni, ezért nem árt figyelni az időjárást, mert a pályarendszerek között átvivő felvonókat/pályákat gyakran lezárják az erős szél miatt.
Előzmény: (kob 83920)
kob
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.02.09. 21:28
Partycamppel voltam én is itt kint február első hetében, a pályák marha jók, szélesek jól karbantartottak és van vagy 1.5m hó. Az egész régió besielhető (mind a 3 hegy). Egyetlen probléma a felvonók, sok a 2 üléses amik lassúak, igaz így jót lehetett aludni rajtuk(este buliztunk mindig). Hiába kicsi a felvonók kapacitása sor még így sincsen, mert nem túl felkapott a régió.(Vasárnap kellett 3 percet sorba állni csak többi nagy egyáltalán nem volt senki se.) A 3x-i esti sielés nekünk benne volt a bérletünk árában, azt sem szabad kihagyni mert nagyon élvezetes, jól ki vannak világítva a pályák. Lényegében ajánlani tudom ezt a síterepet, bár kissé messze van és a buszút nagyoooooooon hosszú...:D bár kocsival kényelmesebb gondolom:)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.