Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szauna Ausztriában

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szauna Ausztriában
2011.01.29. 09:24
Értem én indulatod, de nincs igazad. A szaunázás eredeti "technikája" szerint ez meztelen testtel történik. Azok a népek, országok ahol ez átvett szokás, ott különböző gyakorlat alakult ki. Van ahol fürdőruhában, van ahol meztelenül szaunáznak. Hogy ne legyen egyszerű az élet, az sem mondható, hogy országonként azonos a gyakorlat. Voltam én már Ausztriában is fürdőruhás szaunában.Ehhez kapcsolódóan megjegyzem, hogy ott akkor rajtam kívül mindenki osztrák volt.
Én úgy alkalmazkodom, hogy előtte benézek a szaunába, és ha a döntő többség pucér, akkor meztelenül szaunázok. Ha fürdőruhában vannak, akkor én is abban maradok.
Egyébként férfiember könnyen teheti ezt szemérmesen, mert a szaunatörülközőt, lepedőt (amit nem bevinni illetlen és gusztustalan) a belépéskor derekára szoknyaszerűen fogva takarja testét. Helyet foglalás után pedig az alóla kilógó részét az ölére hajtja. Ez biztos takarja azt, amit nem akar a jelenlévők számára közszemlére tenni.
Ha nem, akkor nagyobb lepedőt kell bevinni. :-)
Én még nem találkoztam szaunában, kukkolóval.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.