Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szauna Ausztriában

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
peter08
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szauna Ausztriában
2011.01.29. 09:57
Én is nagyon fontosnak tartom a jó modort, aminek része lehet a helyi szokások tiszteletben tartása, de azt ennél magasabbra értékelem, ha az ember képes a másik szemével is nézni a világot, nem csak a magáéval. Vannak az életben fontos, kevésbbé fontos és tét nélküli dolgok, és jó ha tudunk különbséget tenni. Az, ha a mellettem szaunázó ember büdös vagy rám rázza valami váladékát, vagy egy étteremben ontja magából a cigarettafüstöt, miközben én próbálom a vacsorám illatát élvezni, szerintem megér annyit, hogy udvariasan, nem bántó módon figyelmeztessem a másik embert, hogy vegye észre magát. De hogy gatyában vagy gatya nélkül érzi-e jól magát - ami lássuk be, tényleg csak azt befolyásolja, láthatom-e minden testrészét - nos ha valaki emiatt balhézik, szerintem az nagyobb bunkóság, többnyire csak azt jelenti, annak az embernek épp kellett valami indok, hogy veszekedhessen. Persze ezt is meg lehet érteni, aztán egy pillanat alatt visszatérni a saját magunk által választott tevékenyég élvezetébe. Uff.
Előzmény: (Pulmy 106707)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.