Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Explosiv - a magyar sílécmárka

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
raszi
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Explosiv - a magyar sílécmárka
2011.02.10. 14:04
Szerintem jó döntés lenne, de azért nézd meg alaposan a megvásárolandó lécet. Mint már írtam, nekem is, sőt a feleségemnek is Explosiv léce van és meg vagyunk vele elégedve. (A feleségemnek még a régi Orchidea Lady Space van.) Mielőtt rátérnék egy kis fanyalgásra meg kell erősítenem tapasztalatomat, nekem nagyon bejön és a feleségemnek is!
Szóval a Victory Lady valószínűleg tényleg jó lesz és az ára is elfogadható, ami Victory sl-nél már nem biztos, hogy így van. (Persze nem tudom nem síeltem még vele.) Visszatérve a női változatra, sajnos adatait nem tudom összehasonlítani a régebbi típussal, mert a régi lécek (már mint ami nem Victory)úgy eltűntek a netről és a Explosiv honlapjáról mintha ott sem lettek volna. Ez egy kicsit fura nekem. Nem túl jó reklám, a régi még eladatlan léceknek. Miért kell megnézni alaposan a lécet? A space carbon lécek közül némelyik kemény volt némelyik nem (ismétlés: összefordított talppal a sílécek között néhány centis résnek kell lenni. Ez néhány vadi új Explosiv Space Carbonnál nem volt így! A miértre nem kaptam elfogadható magyarázatot a neten és a boltban sem.) A lényeg, vizsgáld meg és ha minden általad ismert kitételnek megfelel, vedd meg.
Ja, egyébként szerintem szép léc!
üdv.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.