Pedro: Visegrád nem igen játszik, az adottságai..
WFeri: Rendben!
Krechl: Nem feltétlenül rád gondoltam anyagiakban...
Kellerandrás: Rendben!
Mitro: Pont az a cél, ne legyen mesze :-)
Csabor: Itt fogunk tájékoztatást adni.
Lackó: Azért megyünk, hogy tanuljunk! :-) A tűzés GS, nem gond az SL léc sem, én is azzal kezdtem.