Gyepsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SLskier
66 élménybeszámolót írt
66
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gyepsí
2005.10.18. 22:12
Nyár eljén pont Szokolyán gyepsíztem :)
Jó sport, bár nyáron, 50 fokban hosszú ruhában nem egy nagy élvezet... inkább tavasszal és ősszel!
Szerintem azért nem olyan népszerű, mert:
1) nagyon drága
2) főleg haladó, jó sízők tudják élvezni, mert forgatni nem lehet, csak "karcolni". Kezdőknek, gyerekeknek sokkal szerencsésebb műanyagon próbálkozni.

Mindenesetre akinek van rá lehetősége, ajánlom, hogy próbálja ki! Sajnálom, hogy Szokolyán nem megy a felvonó, ha menne talán én is sűrűbben gyepsíznék...
h i r d e t é s