Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Donovaly
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Sport Hotel Donovaly - "Winter & Ski" téli ajánlat - 2-7 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kovacsl1976
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Donovaly
2012.12.20. 15:12
Egy másik topik miatt regisztráltam, nem csak emiatt :) De ha már regeltem, gondoltam megírom tapasztalataimat. Nem célom hurrogni, de mivel ez egy fórum, ezért úgy vélem a véleményemet (még ha az negatív is) szabadon leírhatom.
Az említett eset előtt többször is voltam Donovalyban, különösebb gond nem volt, de semmi olyat nem tudok elmondani, ami miatt azt éreztem volna, hogy itt várnak engem, hogy itt igenis a vendégért vannak. Lehet hogy Te ezt érzed, én nem éreztem.

Néhány példa:
-Nem mosolyognak rám a vendéglátó helyeken
-Alapvetően gyenge az ételek minősége
-Nem beszélnek angolul, én érzem magam bután, amikor németül és angolul nem tudok kommunikálni egy turizmusra épülő helyen a 21. században.
-Az emberek nem segítőkészek (Mo-on sem azok, szóval ehhez hozzászokhattunk végülis...)

Azt már meg sem említem, hogy a két pályarész közötti területen hogyan kényszerül a vendég közlekedni.

Közlekedés:
-A pár km autópálya miatt itt is meg kell vennem a matricát
-Az út veszélyes, végig kanyargós
-Hiába 200km Bp-ről, időben pont annyi, mint Semmering Ausztriában (Bp-ről nekem mindkettő 3 óra), de A-ba utazva mégsem vagyok hulla a vezetéstől mert végig kényelmesen autópályán mehetek.

Most jönne az a rész, ahol leírom, hogy tulajdonképpen nem is éri meg ide jönni, de ezt nem tudom állítani. Megnéztem és való igaz, hogy a 19 eurós felnőtt jegy valóban lényegesen olcsóbb, mint a 38 eurós jegy Stuhlecken, ezzel nem lehet vitatkozni.Sokaknak számít a különbség, ezt elhiszem. Mert sokan szeretünk síelni, de a büdzsé véges.
Nekem jelen körülmények között annyival bőven jobb Ausztria, mint amennyivel többe kerül. (A Semmeringi pályák azért bőven többet is nyújtanak, mint Donovaly pályarendszer.)
Előzmény: (Chopoker 147090)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.