Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdő snowboardos vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdő snowboardos vagyok
2013.01.04. 04:20
Boszi! Azért sok olyan kérdést tettél fel, amire a választ magad is megtalálod itt a fórumban, a sihu honlapon vagy a snowborad.hu, snowboardshop.hu oldalon. Erre-arra.
Ezt olvasd végig. Ha érdekel a sport, nem megtertehelő olvasmány.

Erről az ajánlatról:
Az eladó egy "lomis" srác, sok hasonló ajánlata van erre-arra, sokszor Bandiholmi néven hirdet. Nem mondom, hogy szar a cucc, de ez egy kategória. Az, hogy milyen hosszú a deszka, mekkrora a kötés (S/M/L/XL), mekkora a cipő, alapvető adat, elhallgatása baromság.
A HTfémhíd: Heavy Tools (márka) kötés, a sarokív fémből van. 8-10 éve ez menő tulajdonság volt, amikor a műanyag kötés egyenlő volt a kétes minőség fogalmával. Ma már ez nem így van.
Ha méretben jó is minden darab, ezért meredek volna 60eFt-ot adni, de még 50e-t is.
Hogy konkrét legyek, én 1 hónapja adtam el 20eFt-ert egy 144-es L4Y (Hervis-es) lapot, kötést, 39-es cipővel, zsákkal, komplett kezdő szett, amit a használója hamar kinő, de ennyiért el is tudja adni utána.
Javaslataim:
1. Olvass vissza:
2. Próbálj, és vegyél cipőt, most sok akció van, sok boltot ajánlottunk BP-n is egy érdeklődőnek.
3. Evvel a cipővel indulj kötést keresni, majd hozzá szép deszkát!
4. Ezek mind megvehetőek egy helyen is, akkor XL-es kedvezmény is váraható
5. Ne feledkezz meg a védőeszközökről.
F
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.