Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2013.01.08. 09:54
Kedves Síaréna

Először is megszeretném köszönni annak a hölgynek a tájakóztatását , aki január 7.-én a pénztárnál volt.Jegyet szerettem volna venni, de kérdezte, hogy láttam-e a pálya állapotát, mert utólag a pénzt nem fizetik vissza.Közöltem vele, hogy még nem és mondtam neki ,hogy majd megnézzük és majd visszajövünk.Felsétáltunk a működő pálya tetejére közben kerestük hogy hol van hó, mert csak jeget láttunk
Ilyen körülmények mellett egyáltalán miért van nyitva a sípálya? Bevételre nem nagyon számíthatnak ilyen körülmények között.Miért nem zárják be egy napra és teszik rendbe a pályát?
Miért dicsekednek hóágyúik számával , ha nem használják?
Ha kiírták volna, hogy jeges a pálya ,akkor nem utaztunk volna fölöslegesen 200 kilométert.Nem csak mi mentünk haza csalódottan, hanem még mások is akik 180 kilométert kellett utazniuk.
Volt ott reggel egy férfi aki lecsúszott a pályán 9:40 körül (nem tudom ki volt az ,de nem átlagos rendszámtáblája volt ,E betűs volt és utána számok )ő is megnyugtatott minket hogy a pálya használhatatlan.
Miért tettek fel vasárnap hóágyús képet , ha nem is volt hó, még a barna foltok a pálya elején látszottak, nem beszélve a kavicsokról.
Inkább Szlovákiába vagy Ausztriába megyünk legközelebb.
További sikeres munkát kívánok :)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.