Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
jozsifia
53 élménybeszámolót írt
53
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2013.01.08. 20:20
Jaj, jaj, jaj!

Megint megy a hajcihő. Végigolvastam, és igenis kell a kritika. De!! Egy apróságon akadtam fenn csupán. Az elveszített, elvesztegetett, vagy ellopott vendég (alulvonással vagy anélkül) most akkor hétfőn volt Eplényben, vagy szombaton. A mi naptárunk szerint ugyanis január 05 az szombatra esett, még így világvége után is.

Valóban korrekt tájékoztatás kell, ebben egyetértünk. Mindenki megítélheti maga, hogy az volt-e vagy sem.

"2013. január 5-én síelni szerettem volna az eplényi Nordica Siarénában.Sajnos nem sikerült olyanra, mint azt elképzeltem, s erről nem csak az időjárás tehetett."

"Vasárnap éjjel szerintem nem volt +10 fok.
Nem vettem meg a jegyet. Nem is mondtam ,hogy megvettem.
2 - Azért sétáltam fel , mert kíváncsi voltam a pályára, nem tudom ,hogy mi rossz van ebben,100 kilométer autózás után nem kívánkoztam vissza az autóba, ne haragudj.
Ha kiírták volna,hogy jeges és csak profiknak ajánlott akkor nem mentem volna oda .Vasárnap ezt megtették.Hétfőn nem tudom miért nem közölték ugyanezt. Nem tudhattam ,hogy nem fognak hó ágyúzni vasárnap este.
Ne haragudjatok amiért kritizáltam a pályát,ha esetleg ezzel elértem azt ,hogy legközelebb pontosabban tájékoztatják a síelni vágyókat, akkor már megérte.
Nem tudom ,hogy te hogy reagáltál volna 200 km fölösleges autózásnak "
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.