Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
874 élménybeszámolót írt
874
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2013.01.21. 21:34
Nekem kifejezetten tetszik, hogy egy vezető így kiáll a nyilvánosság elé, még ha néha kicsit "kemény" is. Ha voltál kint mostanában Eplényben, elég gyakran láthattad Nordica Vili-t a pálya különböző pontjain. Testközelből felügyeli/irányítja a munkát. Pl. mekkora fanatizmus kell ahhoz, hogy valaki lajtoskocsival hordassa a vizet hóágyúzni.

Ha lenne valami síelős fórum, beszélgetés, "nyílt nap" Eplényben ahol bemutatnák a pályát, a fejlesztéseket, az infrastruktúrát ... azon én is szívesen részt vennék, ha munkám engedi. Talán szezon előtt lenne jó egy ilyen, vagy szezon végén egy nyugis hétvégi napon. Elvégre szezonban ki síel/más pedig biztosítja a feltételeket. Szóval egyik fél sem ér rá nagyon. ;-) (Kőszedés is lehet, akkor viszem a gyerekeket is, ők is biztos élveznék. Mondjuk én nem találkoztam túl sok kővel Eplényben.)
Előzmény: (maci-laci 151902)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.