Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Alpin Murau - Besíző akció: dec. 8-12.
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vassqsa
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2013.02.27. 10:07
" Ilyen nincs, ez egy szabadtéri sport, ahol bármi megtörténhet, s ilyenkor a szolgáltató széttárja a kezét és vis majort emleget."

Igazad lehet. De!
Ha nyaralni akarok a Balatonon, de azt mondja a meteorológus, hogy az egész héten esni fog, akkor inkább lemondom! Vagy Te ilyenkor is elmész? Ha tehát tudom, hogy nem lesz asztalsima pálya,csak pukli és mély hó, akkor nem megyek. Oda nem!
Nekem eddig DISZNÓ SZERENCSÉM volt, mert a szlovákiaiak és az egy francia pálya kivételével CSAK JÓ KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT csúszkáltam. Mindig és mindenhol. A Kreischbergen is.
Én nem élvezem sem a mélyhó-, sem a buckasízést. Lelkem rajta.Lehet, hogy számotokra a gyúrótábla a tömény unalom?
Én utálok tíz métert repülni a leakadt lécem miatt. Megöregedtem.

"Ez is egy szakma, amihez a Kreisbergiek elismerten nagyon értenek."
Egyetértek! De amíg még tavaly is és az azt megelőző években is éjjelente féltucatnyi lámpa villogása mutatta, hogy a hegyen dolgoznak a ratrakok, addig idén tök sötét volt a pályákon.
Egyébként lehetséges, hogy speciális eset vagyok, mert mindenki másnak élvezetet okoz a nehezített körülmény, és rajtam kívül senki nem panaszkodott. Bár ezidáig nekem sem volt rá okom.
Jó csúszkálást és szerencsés hazatérést!
Előzmény: (csabor 156143)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.