Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2013.09.13. 08:14
Azt hittem azért, mert tudod, hogy ez a paletta túlsó széle a mi síelési világnézetünkhöz képest. Erre nehéz lenne jót mondani - a látványon kívül -, nekem meg már eleve lefikázós hírem van... :; Gondoltam így kóstolgatsz! :D

Ebből a sorozatból már használtunk a tavaszi Level D-n a síoktatók szemének csiszolására. Gyönyörű példák vannak benne a mozgásszerkezeti összefüggésekre, ráadásul profi felvételek, minden nagyon jól lehet látni.

De ha a saját topikunkban felmerült a szakirodalom kapcsán a szaknyelv meg a tartások, akkor ami ezekben a filmekben látható, az semmi másról nem szól, csak a tartásokról. Ha ebből könyvet írna valaki, abban minden azt magyarázná, hogy a kanyar melyik részében melyik alkatrésznek merre kell nézni, hogyan kell állnia.
Közben meg kimaradt a lényeg, hogy síelni is kellene.
Erről az egész sorozatról Bartus Miki története jut eszembe a fényképsíelőkről... :)

De érdemes lenne kielemezni, mert szerintem rendkívül tanulságos, egy csomó közkeletű félreértést lehetne tisztázni vele. Megpróbálok időt szakítani rá, bár nem tudom mikor sikerül ebben a tomboló télben. :D
Előzmény: (Lackó 160484)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.