Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Obertauern
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Appartements Steinadler - Hétköznapi szezonnyitó akció - 3 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Obertauern
2014.01.06. 14:30
Én mindkét terepet nagyon kedvelem, bár Nassfeldet az utóbbi időben erősen hanyagolom, aminek egyszerű oka van: nem SSSC terep. OT évek óta a hagyományos szezonzáró hely számomra április közepén. Egészen fantasztikusra sikerült az utóbbi években: kiváló állapotú pályák és nulla tömeg - a társaságról ne is beszéljünk :) Szezonban eddig egyszer próbáltam ott síelni, de visszamentünk Altenmarktba, mert nemhogy parkolóban, de az út mellett sem találtam helyet. Talán éppen veled és klaci-val volt találkánk :D

Én a kezdő barátaimmal a kettes vagy hármas parkolóban parkolnék, és felvinném őket a Grünwaldkopfbahn telemix-szel. Onnan továbbcsúsznék azon a 150 lankás méteren a Hochalm hüttéig, ami kiváló találkozási és egyéb pont :) Ott a kezdők rongyosra síelhetik magukat a Hochalmbahn felvonót használva (fűtött, buborékos, amitakarsz) a 10a pálya alsó szakaszán, ami széles, lankás, pont nekik találták ki. Ha vérszemet kapnak, akkor ugyanonnan felmehetnek a Panoramabahn-nal (szintén gyors, kényelmes) és teljes hosszában megsíelhetik a 10a-t, aminek a felső szakasza sem vészes. Én a helyükben időnként benéznék a hüttébe is: pont a felvonók mellett van, nem kitérő :D Hazafelé a 8a kék teljesen rendben van vissza a parkolóba.
Előzmény: (csabor 166014)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.