Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboardos VS. Síelő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboardos VS. Síelő
2006.02.01. 11:38
Hát Agent, én próbáltam. Fr-ben harmadnapra éjjel leestt vagy félméter friss hó. Széles pályák, nem győzték ratrakolni, meg pályán kivül is szuper friss hó. A többiek snowboarddal gyönyörű jelenetek közepette (tisztára mint a filmekben) nyomták. Én meg q***va nagyokat zakóztam. Ami nem volt tragédia a friss hóban, csak a léceimet kellett mindig előszedni a hó alól.
Meg egyszer olaszba láttam egy srácot telemarkozni. Szóval tanulni kell ezt is.
Bocs, hogy ennyit beszélek, csak még egy történet. Szólt már rátok snowboardos, hogy útba vagy a pályán? Elösször nem értettem a dolgot, aztán mikor normális körülmények közt elbeszélgettünk kiderült a konfliktus forrása. Szóval a sível, mint ahogy elő van írva, a pálya szélén (széles helyen) ácsorogtunk, pihengettünk. Snowboardos kolléga meg nem a ratrakolt pályán, hanem a (szűz hó nem lévén) pálya szélére kiszórodott laza havon szeretett volna lecsúszni. Csakhogy ugye itt meg utban voltak a pihenő sielők, végig. Aztán egy idő után elfogyott a türelme és hangot adott nem tetszésének. Amit próbálok megérteni, de nem tudom hogy lehetne pl ezt a kérdést elrendezni.
Szuzhavas-palya.jpg
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.