Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboardos VS. Síelő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fred
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboardos VS. Síelő
2006.02.15. 13:47
Örök vitatéma, hogy az idősebb generáció rosszalja a fiatalabbat, mert az neki túl harsány, szeles, stb. Ez így volt/van mindannyiunkkal (ma már pl. én is ideges vagyok, ha egy tini olyat csinál a metrón, amit 20 éve én is megtettem). Szerintem ugyanez van a síelők boardosok között is. Talán nem tévedek, ha azt mondom, a deszkázást annak idején a kalandot kereső fiatalok kezdték el használni. Természetes, hogy ezzel idegesítették a konzervatív síelőket. Mára ez kicsit olyan, mint a fradi-újpest ellentét. Tekintettel azonban arra, hogy napjainkra már "felnőtt" egy deszkás generáció, és nem ritka a középkorú boardos sem, ez alighanem tényleg értelmetlen vita lesz. Egy tizenéves síelő felelőtlenebb, mint idősebb társa, pont, mint egy tizenéves deszkás. A különbség csak annyi, hogy pár éve a deszkások között jóval nagyobb volt az ifjúság aránya. Én magam síelek, és eddig csak kétszer volt balesetem más hibájából. Mindkétszer síelő volt a hibás. Nem is érzem úgy, hogy szólhatnék a boardosok ellen.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.