Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Zillertal - Hintertux

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zillertal - Hintertux
2015.11.09. 16:48
Október utolsó hétvégéjén itt voltunk 4 napot.
Utoljára kb 15 éve voltunk itt. Az volt az érzésem, hogy nem sok változott... talán az egyedüli hely egész Ausztriában.
A sok csákányos és tányéros felvonón eléggé kiakadtam, azt hittem Ausztriában már csak a múzeumban vannak. Hát nem...
Nagyon kevés az étterem, eléggé rossz helyeken vannak, mivel a lenti nem működik.
A kaja és az ital ára drága mint mindenhol, ami eléggé zavar... mondjuk úgy, pofátlanul drága. Főleg annak függvényében, hogy rohadtul nem finom semmi, inkább csak átlagos.
Kb 6 helyen ettünk, sehol se éreztem úgy hogy megérte volna az árát. Mayrhofenben a pizza brutál fos, a másik étteremben a rántott hús kb papírvékony volt, a fiam nem is lakott jól egésznapi síelés után.

Ami a pályákat illeti, tűrhető volt, mert egy nappal korábban havazott kb 20 centit. De délutánra a déli pálya már nagyon kásás volt, nagy buckákkal.

Kölcsönzés is brutál drága, mondjuk az én hibám volt hogy nem néztem jobban körül, így potom 18 euromba került a bakancs, ami lehetett volna 7 eur is :(

Tavaly Stubaiban voltunk ugyanebben az időszakban. Kb ég és föld a különbség, és nem Hintertux javára.
DSC-5011.JPG
DSC-5012.JPG
DSC-5013.JPG
DSC-5058.JPG
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.