Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síkötés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
269 élménybeszámolót írt
269
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síkötés
2023.11.19. 23:34
Kers technológia, chip beiktatásával képes tárolásra időzítesre!!!
A technologia része a tároló (kondi), +a chip (dolga a vezérlés)!
Szerintem piezoelectrikus szálat/rostot írt (ami a léc szerkezetében van nem a tetején!) a tájékoztató amiből felszabadul az energia! Majd következtetni lehet a szövegkörnyezetből, és a piezoelectronika ismeretében, hogy oda is juttatja vissza! Tehát amit bekarikáztam rézszínű, nem szál/rost, egymásba forgatott fésűszerű alkatrészek. Az utolsó előtti kép kondi! Akkor az utolsó kép bekarikázottja mi?
1., radiátor
2.,elektromos padlófűtés
3., kondi
4., ……………..
Amit ír, hogy az új chippen alapul, megfelelő helyen és időben felhalmozza az energiát! Valóban ír olyat, hogy a sílécbe ágyazott chipben tárolódik! (szabad megfogalmazásban! A szövegkörnyezet miatt tudjuk, hogy segítségével).
Adott:
1., véletlenszerűen vagy tudatosan adott volt a sílécgyártásban használt anyagok álltal a piezoelectrikus nanogenerátor ( ami a graphene compsit carbon retegek, struktúrája)
2., vezérlőegység (chip)
3., energiatároló egység (kondi)
De ha te mondod, biztos úgy van! Holnap összenyalábolom a típusokat bemegyek a fogyasztóvédelemhez, és állásfoglalást kérek ez ügyben! Ha helytálló az állításod, gazdaggá teszel, s rólad sem feledkezem meg! Nem is tudom miért nem jutott ez eszébe a világon senkinek!
Előzmény: (gaboca 219232)
97311B01-15B6-4052-8608-1D46A3C4AC43.jpeg
IMG-3096.png
IMG-3094.png
IMG-3095.png
IMG-3097.png
IMG-3099.png
IMG-3100.png
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.