Őszi síelés Ausztriában

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5481 élménybeszámolót írt
5481
Admin
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Őszi síelés Ausztriában
2006.11.02. 15:41
Eddig valóban nem érte annyira meg, de azt hiszem mostantól már inkább, már akit a tuxi -25 fok nem riaszt vissza :)
h i r d e t é s