Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Majdnem kezdő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Majdnem kezdő
2007.12.12. 16:00
Van néhány gyakorlat amit érdemes sílelés előtt csinálni ami segíti a különböző izmok, izületek bemelegítését. Van olyan gyakorlat is amit pl. érdemes két hónappal a síelés előtt elkezdeni (futás, guggolás, lépcsőzés) ezek mind segítenek a fizikai kondició kialakításában. Persze nem egy héttel a síelés előtt kell kezdeni mert akkor csak azt éred el, hogy iszonyú izomlázad legyen. Nekem nagyon bevállt a a bicajozás mint edzés, igaz minden nap van lehetőségem ezt használni hiszen munkába is azzal járok még télen is habár ezért sokan őrültnek néznek. Ezenkívül lépcső mászás, futás meg a guggolás is bejött. Egy sporttanár régebb elmagyarázta melyek azok a gyakolatok amelyeket érdemes csinánli így ezzel erősíted a lábizmodat, térdet, stb. Ezeket naponta kb. 5-10 perc alatt el tudod otthon is végezni. Így jutottam oda idővel meg sok edzéssel, hogy nekem soha nem fáj a lábam, nincs izomlázam síelés után, pedig liftnyitástól pályazárásig szeretek kint lenni. Szerintem fokozott edésssel bármi elérhető. Persze ehhez idő kell.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.