Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
874 élménybeszámolót írt
874
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?
2004.11.22. 09:04
Sziasztok, gondoltam a tobbiek okulasara leirom sajat rossz tapasztalataimat. 2-szer vettem kezdokent majd majnem kezdokent lecet a Fay utcai kolcsonzoben. Elsore egy 195cm regi Head cap lecet ajanlottak 15eFt-ert (kb. 2003. december, 192cm magas vagyok). Amit meg is vettem. Nem akartam sokat kolteni sielesre, mivel akkor kezdtem, gondlotam legyen sajat cuccom, mivel ez a hetvegi sielgetest leegyszerusiti. Vegulis tanulni olyan szempontbol jo volt, hogy a hossz miatt a sok bukdacsolas utan ereztem, hogy ennel mar csak konnyem lehet egy masik leccel. Mivel mindenki ajanlotta, hogy erdemesebb lenne egy carving leccel probalkoznom, igy visszamentem es megprobaltam visszacserelni. Az eledoval termeszetesen kozoltem, hogy kb. 2 honapja sielek hetvegenkent. Szeretnek egy carving lecet. Ekkor egy Rossignol Race Carving lecet ajanlottak 70eFt-ert, amibol engedtek 5-ot a regi lécemre tekintettel (2004. februar eleje) és még egy zarat is kaptam ajandekba. Ezzel a leccel valoban konnyebb sielni, de most, amikor egy kore futas miatt egy masik szervizbe vittem, kozoltek, hogy nem igazan erdemes javitani, mert a talp egy darabon elvalt, igy jo lec mar ugysem lesz belole. Hat nem tudom, eleg baleknek erzem magam. Ezek utan hasznalt lecet Magyarorszagon kolcsonzobol biztos nem fogok venni.

Amit maskeppen csinalnek, k. hosszu lecet semmikeppen nem vennek kezdokent es masnak sem ajanlom. (Bar nagy sebessegnel tenyleg stabil, de fordulni szar vele es gyakorlatilag eladhatatlan.) Hasznalt lec vasarlasakor egy hozza nagyon erto embert mindenkeppen vinnek magammal es a szintemnek megfelelo lecet valasztanek (Ez 2 honap hetvegenkenti sieles utan nem feltetlenul egy Race Carving Rossignol topp lec, amit pl. nekem ajanlottak.).
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.