Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ideális léchossz gyereknek!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ideális léchossz gyereknek!
2008.11.11. 09:16
Persze elolvastam az előző hozzászólásokat, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre. 6,5 (117 cm magas) és 8,5 (136 cm magas) éves gyerekeimnek, akik síeltek már velünk (a kisebbik 3*1 hetet, a nagyobbik kb. 5*1 hetet), van egy 90 és egy 120 cm-es léce. Az állmagasságukat most nem tudom, de este majd megmérem és beírom, de hátha addig is valaki elmondja a véleményét arról, hogy jók-e ezek a lécmagasságok, vagy már nagyobb kell. A nagyobbiknak azt gyanítanám, hogy OK, a kisebbiken gondolkodom, hogy nem kicsi-e. És ha úgy döntenék, hogy a kicsiét cserélem, akkor nem lenne-e túl nagy neki a 120-as?
Előre is köszönöm, ha valaki kiokosít.
Még valami a gyerekes szülőknek. Nagyon tudom ajánlani az Imola Sport nevű boltot Érden ( https://www.imolasport.hu ), ahol a 140 cm-es lécig becserélik az előző évben ugyanott vett gyerekléceket-cipőket egy nagyobb méretre. Szerintem ez egy nagyon hasznos segítség, amikor a gyerekek elég gyakran növik ki a cuccaikat és elég sok pénzbe kerülne egy nagyobb méret vásárlása.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.