Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Svájc
Zermatt - Matterhorn
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bende Krisztián
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zermatt - Matterhorn
2009.02.10. 12:14
Zermatt a csúcs, ha síterepekről van szó! Ez volt az első olyan hely életemben, ahol rendes tempóban, megállás nélkül tudtam 30-35 percet sízni lefelé! Mikor a teljes pályarendszert igénybe vettem, akkor 2,5 kilométert tettem meg - függőlegesen!Zermatt és pályarendszere, felvonói egy más dimenzió. Össze sem lehet hasonlítani, mondjuk egy Donovalyval, vagy egy Csertovicában csörömpölő korongossal... Tiszta szívből merem ajánlani bárkinek aki szeret síelni! Mi a svájci oldalon szálltunk-szállunk meg már évek óta, 25.000 Ft/hét/fő és ebben benne van a hotelban az uszoda és fitneszterem használat is. De ami a lényeg, innen a legszebb a Matterhorn látványa! Azokat a fotókat, képeket, amiket eddig csak képeslapokon, vagy posztereken láthattál most saját magad fogod megcsinálni! És csak annyi a dolgod, hogy megnyomod a gombot a fényképezőgépeden!!! Tényleg hihetetlen! Annak aki oda készül csak annyit mondhatok: Menjen!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.