Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Svájc
Zermatt - Matterhorn
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bende Krisztián
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zermatt - Matterhorn
2009.02.10. 19:51
A szállásunk Zermatt-tól 6 km-re vissza egy Taesch nevű kis falvacskában volt. A szálloda neve:Monte Rosa. Az út egyik oldalán volt a szálloda rész, a másik oldalon, pedig az Aparthotel Monte Rosa épülettömbje. Kb 4 emeletes házak és a szobákhoz hatalmas terasz is tartozik. Megtalálhatod a https://www.taesch.ch weblapon és ott le is tudod foglalni a szállást. Ja, az autó 1 héten át a hotel fedett garázsában parkolhat, mert minden szobához jár egy "autónyi" garázsrész.Így az autó hazautazáskor is ugyanolyan tiszta lesz mint mikor jöttél. Zermattba, a hotel privát, ford tranzit minibusza viszi fel reggel és hozza vissza este a sízőket,mert Zermatt autómentes övezet és csak külön engedéllyel lehet bemenni, nem-elektromos autóval...Én utoljára 3 éve voltam ott, nem tudom, hogy azóta emelkedett-e az ár de szerintem nem sokat változhatott, mivel a svájci frank egy elég erős valuta.Ez a szállás tuti jó volt, szívből ajánlom!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.