Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdő snowboardos vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdő snowboardos vagyok
2009.11.02. 09:53
Sziasztok!

Csak beugrottam beszámolni a fejleményekről, ha már olyan sokat segítettetek:

Voltam több boltban kinéztem pár deszkát, meg végre megtudtam, hogy mit is jelentenek a nagy varázsszavak, mint kevlárbetét, rezgéscsillapítás, meg ilyenek. Mármint pontosan mit egy deszka esetében, nem csak úgy általánosságban. Kinéztem magamnak pár deszkát, most ezek között vacilálok:

- Nitro Magnum
- APO line
- F2 Eliminator
- Meg vagy két fajta Hammer, de azoknak elfelejtettem a márkanevét és nem találom a papírt, ahova felírtam :-(

Ha valakinek van tapasztalata a három fenti megnevezett deszkáról, vagy csak véleménye, szívesen meghallgatom.

Illetve, ha valaki ajánlana még konkrét márkákat, amit érdemes megszemlélni, annak örülnél. Amit tuti: 160-165 cm-ig, elég kemény, de nem alpine keménységű deszka kell nekem, allterrain, kb fele pálya, fele szűzhó használatra. Ja, és wide...

Kicsit belemélyedtem a kötés témába is, annyira, hogy gyorsan vettem is egy APO expresso-t 69EUR-ért az e-bayen. Tesztkötés, szal használt, majd kiderül, hogy mennyire, ha megjön, de félárért szerintem nem lesz rossz vétel.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.