Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdő snowboardos vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ConClark
36 élménybeszámolót írt
36
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdő snowboardos vagyok
2009.11.04. 09:51
Üdv a táborban :)

ahogy látom a kérdésedből mindenképpen deszka+kötés érdekel...
csak egy kérdés!
bakid már van!?
csak, mert az az első!!! és nem a lap! ...tudom azt látja mindenki és az izgisebb is, meg minden, de nem így működik!
ha bakancsod már van, akkor nem szóltam, de ha nincs, akkor vegyél egy faja csukát, aztán próbálj ki többféle lapot hozzá ;)


először bérelj! (szakboltban)
- azért, hogy később tudd, mit vársz el a cucctól. merre akarsz majd továbbmenni, freestyle, freeride, csapatni, vagy ugrálni, boxolni, pörögni, trükközni? ez majd útközben kiderül :)
- meg azért, ha most kezded, akkor kicsit puhább, rövidebb, lazább felszerelés lesz a jobb, mert ezzel gyorsabban tudsz az elején fejlődni. azért mert nem gyorsul be annyira, jobban elnézi a hibákat, mint egy feszes, precízebb szerkó. ha később (ez lehet 1-2 csúszás, de akár 1-2 szezon is, tőled függ) amikor már úgy érzed, hogy "kenődik" és nem elég pontos, nah, akkor lassan érdemes végleges felszerelésben gondolkozni ;)

ha most nagyon vásárolni akarsz, akkor is elsőre bakancsot vegyél!
sarkad ne mozogjon, kényelmes legyen, stb. nyugodtan tölts benne el vagy fél órát, mászkálj, stb (ahol ezt nem nézik jó szemmel hagyd ott őket a francba! inkább ott hagyd a pénzed, ahol függők dolgoznak és szívesen foglalkoznak veled!)
erre az egyre ne sajnáld a lóvét!
a kötésen tudsz spórolni a legtöbbet, a lap meg még úgyis kérdéses.

olvasd végig a topicot, sztem már mindent leírtunk,
nézz körül pár üzletben (ne multiban) kérdezz, láss!
védőfelszerelésről se feledkezz meg! ;)
üzleteket találsz itt a lapon.
ha konkrét kérdés van ne habozz! ;)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.