Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vis Major
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.01.16. 10:24
Amikor mi voltunk Eplényben, akkor a szállásadóink elmesélték a titkot, miszerint létezik egy rövidebb út az erdőn át...
Ez egészen konkrétan úgy néz ki, hogy Eplény közepe-vége felé (Veszprém felől érkezvén) van egy buszmegálló, ami mellett lakozik egy kis vegyesbolt. Namármost ha az ember vegyesbolt mögött felmegy a hegyoldalba, akkor kb. 400-600 méter erdei séta után a pálya derekánál találja magát. Az azért mindjárt nem 3 km, és nem kerül semmibe. Mivel az erdei útban van egy pár útelázagás (sic!), ezért előtte szerintem érdemes a helyiektől érdeklődni. Nekem úgy rémlik, hogy a vegyesbolttól indulván az ember egy focipályán találja magát, aminek az átellenes sarkából indul egy ösvény. Ezen haladván egy hármas elágazáshoz ér a vállalkozó kedvű síelő, aminek a bal oldali ágát választván jutunk el a pályához. Mi magunk nem mentünk ezen végig sosem, hiszen hétköznao nem volt gond a parkoló, úgyhogy ha rosszul emlékszem leírásra, ne engem szidjatok, inkább kérdezzetek előtte a boltban, vagy a Mókus büfében (ez is ott leledzik a megálló mellett). Remélem, tudtam segíteni, jó csúszást mindenkinek!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.