Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ki és hol érezte már, hogy átvágták sícucc vásárlásakor?
2005.02.07. 09:02
Sziasztok! Most eppen sikeres ragasztas utan egyben van a lec es a talpa, igerem amint elvalik rakok fel kepeket. Az Intersiben nem ajanlottak fel a leccseret, hanem a kukat javasoltak, egy masik siszervizben megragasztottak kb. 1-2 honapig birta (kozben csak hetvegenkent jartam sielni 1 napokra). Egyik haverom, aki versenyszeruen sielt szinten javithatatlannak minositette a lecet. A legutobbi ragasztas utan mar 1 hetet sieltem vele, most egyben van. A hiba leirasa: A talp, kantnival egyutt kb 2-3-cm hosszan, kb 1-2 cm melyen elvalt a lec tobbi reszetol (mas helyen, mint ahol kore futottam). Egy papirvago sziket be tudsz nyomni a resbe. Ha szembol nezed a talpat es nincs ragasztva azon a reszen kb. 3cm x 1cm terulet kicsit ki is "dudorodik" a talp. En ugy erzem, hogy tudhatott az elado a hibarol, de lehet rosszul erzem. Tenyleg biztam a boltban, mert lattam jo lecek vannak (magyar viszonylatban kiemelkedo), rendesek voltak, az ar is jonak tunt ... Biztos nem minden lec ilyen allapotu, amit eladasra kinalnak, csak lehet nem art jobban megnezni amit veszel. Egyebkent, ha barkit erdekel eloben a hiba szivesen megmutatom. A mail cimem publikus. Vegul a hetvegen vettem egy uj lecet, mivel az akciok miatt most lenyegesen olcsobb. Az ominozus lecet 2. leckent fogom hasznalni. A jo arrol meg annyit, hogyha 2-3 evig kiszolgalt volna, akkor azt mondom hogy magyar viszonyok kozott jo volt az ar. (De csak hasonlitas keppen: A baratnomnek iden decemberben vettunk egy Blizzard SL versenylecet 150EU-ert egy osztrak kolcsonzoben. 2 eves lec, az uj lec alapara decemberben kotessel 650EU volt. Egy UJ Atomic SL11-es, GS11-es kotessel most akcioban februar elejen 400EU Ausztriaban. ) AMIKOR A ROSSZ TAPASZTALATAIMAT LEIRTAM, NEM AZ VOLT A CELOM, HOGY LEJARASSAK EGY HELYET.(HA EFELE MENT EL A DOLOG, AKKOR SAJNALOM, PILLANATNYI BOSSZUSAGOMNAK TUDHATO BE.) Sokkal inkabb azt szerettem volna, hogy minden boltos legyen tisztaba vele, ha elad rejtett hibas arut, ugy hogy a vevot nem tajekoztatja, az hosszutavon nem biztos, hogy a legjobb uzlet.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.