Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kanyarsí programok - Replaci topikja

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kanyarsí programok - Replaci topikja
2010.01.27. 06:17
Síoktatás konzultációval!

Kanyarsí hétvége második nap, Grebenzen sípálya, négyüléses lift teteje, haladó csoport, reggel 10. 00. oktatás kezdete.

- Szervusztok, jó reggelt nektek.
- Jó reggelt neked is.
- Az oktatás konzultációs jellegéből adódóan szeretném kérdezni, mi maradt meg a tegnapi napból, illetve mit tartotok saját szempontból fontosnak? ... Kazi?
- Nekem leginkább a talpon gördülő nyomás, és a pedál tudatos alkalmazása jött be.
- István?
- A pedál tudatos alkalmazása érdekesen hangzik. Csak hát, az a véleményem, hogy a síelésnek könnyedén kellene működnie, a gyakorlatok pedig, amelyeket vettünk, nem ebbe az irányba mutatnak.
- Igen, igazad van. Az a helyzet, hogy nem egyszerű ráérezni a lényegre, így a tanulási szakasz a dolog nehezebbik része, és a végtermék lesz egy nagyon takarékos mozgás... Árpi, nálad mi maradt meg?
- Nekem a bot „turbógombként” történő használata hatott az újdonság erejével.
- Nagyon jó!... Mihály?
- Ami eddig elhangzott. De még mindig nem értem, hogyan működik ez a bizonyos csípővel történő él váltás?
- Ok. Akarjátok, hogy átvegyük még egyszer ezt a részt?
- Igen.. igen, ..igen!
- Jó. És a mai nap programjai rövid címsorokban: - éleken bolyongás, - két sínen gördülünk, - pofon amikor fal adja a másikat. Akkor csapjunk a lovak közé, karcolt bolyongással indítunk, megmutatom mit kellene csinálni. Irány a kis faház ott lent, bal oldalt. Ha leértem, felemelem a botom, és egyenként gyertek, Ok?

Ok....Ok....
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.