Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Zebegényi sípálya
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zebegényi sípálya
2010.02.02. 11:55
Hát tegnap elmentünk zebegénybe az esti nyitósielésre. Senki ne számitson nagy dolgokra ezen a pályán, nincs ratrakjuk,szerintem a szomszédos bányából hozhattak valami gépet amivel sikerült kicsit összetömöriteni a havat.Na azért akadt bőven hókupac, de legalább lassitott egy kicsit meg tudtuk gyakorolni a nagy ,illetve a szűzhavas sielést. Sajnos világítás csak a pálya háromnedyed részéig volt, ezért a felvonót csak eddig lehetett használni(elvben) mert az idő előrehaladtával egyre többen merészkedtek fel végig a sotétbe egész a tetejéig engem is beleértve. Egyébként tiszta idő volt és a hó is adott némi láthatóságot, igy nem a vaksötétbe mentünk, és volt egy kis éjszakai hangulata.Tudom tilosban jártunk de az a kürülbelül ötven ember aki összejött elég jól figyelt egymásra . Szóval jó hangulat volt,a belépő a meghirdetett 1 euró igy próbának megérte!Sajnos nyol órakor valami probléma lépett fel a felvonóval, de mi nem is terveztük tovább erre a napra a sielést ezért szépen elindultunk haza. Nem tudom mikor sikerült a hibát kijavítani, úgy láttam a jónép többsége elindult haza, mindenféle zokszó nélkül, ami azt hiszem a kedvezményes jegyár mellett nem is lett volna ildomos.Mindenesetre, ha a héten még fog esni hó a hétvégére egy kicsit több munkával elég jó kis pálya, lehet, de ismétlem ez egy egyszerű kis pálya elég szegényes, mindenki vigyen enni inni valót mert a pályán nincs semmi! Egyszóval mi azt kaptuk amit vártunk, lehet hogy még visszamegyünk mert közel van.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.