Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Zebegényi sípálya
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zebegényi sípálya
2010.02.02. 11:55
Hát tegnap elmentünk zebegénybe az esti nyitósielésre. Senki ne számitson nagy dolgokra ezen a pályán, nincs ratrakjuk,szerintem a szomszédos bányából hozhattak valami gépet amivel sikerült kicsit összetömöriteni a havat.Na azért akadt bőven hókupac, de legalább lassitott egy kicsit meg tudtuk gyakorolni a nagy ,illetve a szűzhavas sielést. Sajnos világítás csak a pálya háromnedyed részéig volt, ezért a felvonót csak eddig lehetett használni(elvben) mert az idő előrehaladtával egyre többen merészkedtek fel végig a sotétbe egész a tetejéig engem is beleértve. Egyébként tiszta idő volt és a hó is adott némi láthatóságot, igy nem a vaksötétbe mentünk, és volt egy kis éjszakai hangulata.Tudom tilosban jártunk de az a kürülbelül ötven ember aki összejött elég jól figyelt egymásra . Szóval jó hangulat volt,a belépő a meghirdetett 1 euró igy próbának megérte!Sajnos nyol órakor valami probléma lépett fel a felvonóval, de mi nem is terveztük tovább erre a napra a sielést ezért szépen elindultunk haza. Nem tudom mikor sikerült a hibát kijavítani, úgy láttam a jónép többsége elindult haza, mindenféle zokszó nélkül, ami azt hiszem a kedvezményes jegyár mellett nem is lett volna ildomos.Mindenesetre, ha a héten még fog esni hó a hétvégére egy kicsit több munkával elég jó kis pálya, lehet, de ismétlem ez egy egyszerű kis pálya elég szegényes, mindenki vigyen enni inni valót mert a pályán nincs semmi! Egyszóval mi azt kaptuk amit vártunk, lehet hogy még visszamegyünk mert közel van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.