Ez pedig ÉN vagyok!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1790 élménybeszámolót írt
1790
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ez pedig ÉN vagyok!
2010.12.01. 19:33
Vagy látták a képeinket és inkább nem akarják, hogy megismerjük őket a pályán?! :-)

Felfigyeltem rá, hogy Batus azt írta ide, hogy ez az eddigi legjobb topik, de nem tett fel képet!
Előzmény: (maci-laci 95493)
h i r d e t é s