Ez pedig ÉN vagyok!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vasssy
1790 élménybeszámolót írt
1790
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ez pedig ÉN vagyok!
2010.12.02. 15:21
De igen. Nem is azért mondom, én tudom hogy nézel ki (illetve akkor hogy néztél ki), hanem az elv miatt. Mondod, hogy milyen jó kis topik, kép meg sehol?!?!? :-))))

Fake regisztrációhoz meg úgyis fake kép jár, nem?
h i r d e t é s