Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowflex, vagy műanyag sípálya elemeket keresek!

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.02.25. 21:30
de igen :) eddig nem is figyeltem, de most hogy mondod, a tied is :) tök jó! nah hajrá, sok sikert, kitartást nektek a park projecthez ;)
én maradok a műjégkaparéknál(azon kívül marad a 4seasons) az elem fix, a hó meg alkalmanként, azért a 100 Euró/nm kicsit húzós nekem így kapásból. A hó hosszabb megtartására a befagyasztott futószőnyeget hallottam eddig jó megoldásnak. Bár elézve a mai időjárást a gleccserjég megtartására is kéne valami ötletes megoldás :)
Fis
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.02.25. 18:22
Nem hiszem, hogy lenne használt.....Itt a cikk:
https://sielok.hu/simania/muanyag.htm
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2008.02.25. 18:16
Köszi Fis! Továbbítom az infókat!
Esetleg használtan lehetne valahonnan szerezni?
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2008.02.25. 18:15
@ Fazzoletto: Helló!

Én csak kismértékben vagyok benne a projektben, pár freestyle-mániás barátom szeretne létrehozni egy télen-nyáron hasznáható mini freestyle parkot egy budaörsi telken. Elsősorban saját kedvtelésre, de ha jól sikerül, akkor akár meg is nyithatja a kapuit. De ezek még csak tervek, nem tudom mi fog belőle kisülni... Engem spec. annyira nem dob fel a téma, mert nem vagyok egy túl bátor alak és féltem a csontjaimat :) de nagyon szeretném, hogy sikerüljön nekik a projekt!

Ha valami sikerül, mindenképp megosztjuk a nagyközönséggel!

Csak nem a gerlitzeni slideboxon készült rólad is az a kép? :)
Fis
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.02.25. 18:08
Hali!

Ők forgalmazzák, a hagyományos, szappanos/olajos, "Lengyel" müanyagpályát. 10 e Ft körül van négyzetmétere. (A Snowflex 100 Eur/m2)

https://sielok.hu/siterep/dorog/
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.02.25. 17:46
Ez engem is érdekelne!!! :) nálunk van jégpálya, és már lezsíroztam, hogy elhordhassam a havat. de azért ez valamivel tartósabb megoldás.
Observer, mesélsz nekem a terveidről? hogyan, miként? mert már én is gondolkodtam ezen nagyon sokat, hogyan, miből, honnan lehetne. milyen elemeket tervezel, és hogyan valósítod meg? (milyen anyagokból)
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2008.02.25. 17:05
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan lehetne snowflex (vagy snowflex-szerű) anygaokat olcsón beszerezni? Freestyle Park építéséhez kéne ;)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.