Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fischer síléc árak

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
blint63
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2009.11.18. 23:18
Szia!
Köszönöm minden eddigi segítséged, sikerült ráakadnom egy előző évi modellte a sport-conrad-nál, most adtam le pont a rendelést egy 170 centis példányra.
Remélem minden simán megy majd.
blint63
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2009.11.15. 22:58
Szia!
Köszönöm a segítséget, valamikor a hét folyamán elnézek a boltba. Most egyetlen kérdésem lenne: van-e esély kifutó 9-es progressor beszerzésére? Külföldi oldalakat elnézegetve az ára príma lenne ráadásul nem egy direkt pályára szánt versenysí.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2009.11.15. 20:11
Helló Blint63!

A lécek közötti eligazodásban, típusjelzésekben segíthet eligazodni az alábbi cikk:
https://sielok.hu/rovat/silec/cikk/fischer-ujdonsagok-2009-2010/
Árakban pedig a honlapunk: https://www.sportoutlet.hu (kb. 60 pár Fischer lécet találsz a méreteket is beleszámítva).
Progressor idén nemigen jött be hazánkba, de minden megoldható.
Amennyiben további tanácsra van szükséged, írj, vagy hívj nyugodtan.

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (blint63 73627)
blint63
60 élménybeszámolót írt
60
14 éve tag
2009.11.15. 15:45
Üdv mindenkinek!

Elnézést, hogy új témát nyitottam, nem tudom pontosan hogy működnek itt a dolgok, nem találtam hirtelenjében ideillő topikot.

Már régóta barátkozom a Fischer sílecekkel, sajnos már jó 10 éve nem volt egy sem a lábamon, most viszont elszántam magam a vételre. Minél többet keresgélek (neten és boltokban), annál jobban zavarodok bele az egészbe. Azt már sejtem, hogy vmelyik progressor léc a nekem való, mivel nem ragaszkodok feltétlenül a pályasízéshez, valamint az rc lecek elég drágák.
A magyarországi kínálaton egyszerűen nem vagyok képes kiigazodni, hogy most egy 3 éves maradék lecet akarnak rámsózni az általában 2-3 darabos fischer készletből vagy éppen semmit nem találok a kinézett léc típusjelzésről.
A véletlenek folytán a hét elején Prágába keveredtem és ráakadtam egy elég komoly Fischer márkaboltra (hazánkban létezik egyáltalán?). Az eladók rendesek voltak, angol tudásuk híján hagytak nézegetni, így legalább némileg kitisztult a kép az ezévi és néhány múltévi modellt illetően. Az idei hazai árak ismerete és tanács kérése nélkül természetesen nem vettem semmit.
Most viszont felvetődött egy januári remélhetőleg addigra már jóárasított beszerzés lehetősége.
Így most feltenném a kérdést, hogy az alábbi november eleji árak hogyan viszonyulnak a hazaiakhoz(((/osztrákhoz/szlovákhoz)))?
Idei modellekről van szó:
RC4 Competition (r14), Z11 railflex kötéssel kb. 135.000 Ft
Progressor 7 (r15), FS11-es railflex kötéssel kb. 123.000 Ft
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.