Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Schmoll lifte síterep leírás szállás fotóalbum értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  sapaliFérfiHaladó síelő
Dátum: 2017.02.11. 20:44
(Üzenetazonosító: 194016)
sapali Hozzászólások: 7
Regisztrált: 2015.11.23.
11 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
2017. február 06-án kíváncsiságból meglátogattuk a síterepet. Az időjárás sajnos nem volt kegyes hozzánk, mert havazástól kezdve havas esőig minden volt. A pálya jó karban volt tartva. A havas eső miatt a síelés vége felé a pálya már kezdett felázott lenni. A személyzet kedves és segítőkész volt. A pályákon, csak csákányos felvonók üzemelnek.A pályák besorolása a honlapon jelzetteknek megfelelő. Bemelegítésnek tökéletes a pálya, valamint ha egy egyszerű tömegektől mentes sípályára vágyunk. Egy napot megér a pálya.
WP-20170206-12-12-32-Pro.jpg WP-20170206-12-12-37-Pro.jpg WP-20170206-11-17-13-Pro.jpg
Feladó:  Kriszti76NőHaladó síelő
Dátum: 2016.03.06. 20:16
(Üzenetazonosító: 188385)
Kriszti76 Hozzászólások: 14
Regisztrált: 2015.11.29.
10 síterepet értékelt

Március elején, olvadt, kásás hóviszonyokban, a gyönyörű havas tájat ábrázoló képektől távolálló környéken találtuk magunkat, mikor ezt a családias, előzetesen szimpatikus sípályát választottuk, két gyermekünkkel. A csákány erősen, és gyorsan húzott felfelé. Férjem nem is válalkozott a snowboardozásra. A pálya végén a domb kék résznek a legnagyobb jó indulattal sem nevezhető. Profin síelő kislányom ugyan gond nélkül lejött, de a kezdő-haladó kisfiamnak élvezhetetlen volt a pálya. Én haladóként, egy lecsúszás után, visszakértem a napi jegyem árát, és átmentünk inkább egy másik közeli, síterepre. Nekünk csalódás volt.
Javasolom, hogy a jegy vásárlás előtt, éljenek az 1,50 Eur/menet lehetőségével.
Feladó:  Bóbita8FérfiHaladó síelő
Dátum: 2015.01.31. 14:43
(Üzenetazonosító: 179207)
Bóbita8 Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2010.03.02.
BEMUTATKOZÁS

Ma délelőtt jártunk itt először, mert szép időre volt kilátás és hozzánk közel van a hely (Sopron). Kellemes volt, az egyszerűségével, az árával, a napsütéssel.
h i r d e t é s

Feladó:  MGMMFérfiProfi síelő
Dátum: 2012.10.31. 13:50
(Üzenetazonosító: 142269)
MGMM Hozzászólások: 56
Regisztrált: 2009.11.30.
57 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Miután a feleségem egy kisebb baleset miatt nem tudott síelni, és nem volt kedvem Stuhlecken sem sorbanállni - szombat, főszezon lévén- , úgy döntöttem, egy délelőttöt ezen a hangulatos kis síterepen töltök. (ha már úgyis itt laktunk) Nekem várakozáson felüli volt.
Igaz rövid, de nagyon szépen kezelt pályák, sorállás nulla,hangulatos környezet. A "fönti" fekete pálya jobb oldalán meghagyták a szűzhavat (sok hó esett a héten előtte), így igazán élveztem ott a sízést.A pálya melletti, egyszerű étteremben jutányos áron lehetett kapni sokféle meleg ételt-italt, parkoló közvetlen a pályánál.
Összefoglalva igen jól éreztem magam, fél/1 napra ajánlom a kezdőtől haladóig mindenkinek.

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 209 vendég és 7 regisztrált felhasználó látogatja.