Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snow Day a hazai sípályákon

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snow Day a hazai sípályákon
2013.01.26. 20:01
Szkíta1!

Azt hiszem sokat síeltem, s kiürült az agyam.
A hozzászólásodat, reakciódat az én hozzászólásomra, sajnos nem értem. Bizonyára az én agyammal van a baj, de ilyen már előfordult megnyilvánulásaiddal kapcsolatban, ezért néha gondolkodóba esem, hátha nálad is lehet valami probléma.
Ha megnézed a Csinibaba című filmet, ott a Gálvölgyi János által megformált tömbbizalmi jut eszembe rólad. Sajnos, mivel a fórumon nem illő a politizálás, más tisztségviselőhöz nem tudlak hasonlítani.
Szerettem Eplényt, s többször írtam róla dicsérően. Elolvashatod, ha időd engedi.
Többedmagaddal elérted, hogy amíg Eplénnyel kapcsolatban a hozzád hasonló szemellenzős emberek minden megnyilvánulásukkal másokat akarnak gyalázni, hozzászólásaikban a tárgyilagosság nyomát fel sem lehet fedezni, addig én ezen a terepen többet nem síelek, s nem is írok róla. Nem kell mindenkit legyőzni, s nem kell minden csatát megnyerni.
A problémát a vállalkozás vezetője oldhatja fel, egy megfelelő tartalmú nyilatkozattal.

Részemről ennek a méltatlan vitának az olvasását is mellőzöm a jövőben.

Csabor aki csalódott

ui.: elnézést az előző beírásomat a szlovén autópálya parkírozójában írtam, így a mobil karakterkészlete miatt az Éljen Aromó nehezen olvasható.
Előzmény: (Szkíta1 152404)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.