Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hahnenkamm rennen 2023

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Germknödel
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2023.01.11. 11:13
Szia!

Nagyon szépen köszönöm az infókat.
Igen, én is ezt az oldalt nézegettem, viszont itt Kirchberg-i nagy parkolót javasolják, onnan busszal érkezzünk.

Mi amúgy Wörgl felől jönnénk...

A minél előbb érkezni az elég tág fogalom :), 1 órával előtte? Csak mert nekünk úgy kell indulni, szeretnénk kicsit pontosítani, hogy mennyi időt kell rászánni kb (parkolás, jegyek átvétele, "hegymászás" - megfelelő helyet megtalálni stb..)

Ti honnan néztétek?

Én inkább a ba oldali - lenti - részt néztem ki, ahol van egy kivetítő.
De meggondolandó kicsit feljebbről megtekinteni...
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2023.01.11. 10:20
Szia.

Nagy tomegre erdemes keszulni, szoval erkezes minel korabban.

Parkolo: Ha delrol jossz az Eurospar + bevasarlokozpontok elott van (volt 3 eve...) balra.

Kilatas, helyek: Erdemes felmenni a "celegyenes" mellett lentrol nezve jobb oldalon az erdoig vagy tovabb (minel kesobb erkeztek annal tovabb kell maszni a jo helyekhez). Ehhez nem art a jo kondi, mert eleg meredek. Hocsizma, bakancs kotelezo, ha van a cipo aljara erositheto szoges gumi hogy kevesbe csusszon erdemes felvenni, ha fel akarnatok maszni, mert neha jeges es csuszik is (bar most talan nem annyira a sok hotol). Vannak kivetitok is a palya menten elszorva erdemes olyan helyet keresni, ahonnan ralatni valami jo kanyarra vagy ugratora es a kivetitore is. Ha le akarnatok ulni feljebb valami fenekalatet, darab polifoam, kempingszek, tea termoszban, hasznos tud lenni.

Itt: https://hahnenkamm.com/en/race-2023/spectator-information/ egyebkent le van irva a parkolo stb. angolul/nemetul.
Germknödel
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2023.01.11. 09:25
Sziasztok!
Jövő héten szombaton tervezünk kilátogatni a versenyre. Nagy élmény lesz várhatóan, ha megrendezik.

Érdeklődni szeretnék, hogy OK van a honlapjuk sok infóval, jegyvásárlással kapcsolatban, de aki esetleg volt már ezen a versenyen a tapasztalataira kíváncsi lennék.
Mikorra érdemes már megérkezni?
Hol érdemes parkolni kocsival?
Stb...bármi infó ami hasznos lehet és amire érdemes odafigyelni!

Mi hazafelé fogunk tartani a síelésből, de beugranánk oda, ez a terv. (útközben van amúgy is)

Köszönöm előre is az infókat, tanácsokat!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.