Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hahnenkamm rennen 2023

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Germknödel
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2023.01.11. 11:13
Szia!

Nagyon szépen köszönöm az infókat.
Igen, én is ezt az oldalt nézegettem, viszont itt Kirchberg-i nagy parkolót javasolják, onnan busszal érkezzünk.

Mi amúgy Wörgl felől jönnénk...

A minél előbb érkezni az elég tág fogalom :), 1 órával előtte? Csak mert nekünk úgy kell indulni, szeretnénk kicsit pontosítani, hogy mennyi időt kell rászánni kb (parkolás, jegyek átvétele, "hegymászás" - megfelelő helyet megtalálni stb..)

Ti honnan néztétek?

Én inkább a ba oldali - lenti - részt néztem ki, ahol van egy kivetítő.
De meggondolandó kicsit feljebbről megtekinteni...
keskesonka
181 élménybeszámolót írt
181
16 éve tag
2023.01.11. 10:20
Szia.

Nagy tomegre erdemes keszulni, szoval erkezes minel korabban.

Parkolo: Ha delrol jossz az Eurospar + bevasarlokozpontok elott van (volt 3 eve...) balra.

Kilatas, helyek: Erdemes felmenni a "celegyenes" mellett lentrol nezve jobb oldalon az erdoig vagy tovabb (minel kesobb erkeztek annal tovabb kell maszni a jo helyekhez). Ehhez nem art a jo kondi, mert eleg meredek. Hocsizma, bakancs kotelezo, ha van a cipo aljara erositheto szoges gumi hogy kevesbe csusszon erdemes felvenni, ha fel akarnatok maszni, mert neha jeges es csuszik is (bar most talan nem annyira a sok hotol). Vannak kivetitok is a palya menten elszorva erdemes olyan helyet keresni, ahonnan ralatni valami jo kanyarra vagy ugratora es a kivetitore is. Ha le akarnatok ulni feljebb valami fenekalatet, darab polifoam, kempingszek, tea termoszban, hasznos tud lenni.

Itt: https://hahnenkamm.com/en/race-2023/spectator-information/ egyebkent le van irva a parkolo stb. angolul/nemetul.
Germknödel
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2023.01.11. 09:25
Sziasztok!
Jövő héten szombaton tervezünk kilátogatni a versenyre. Nagy élmény lesz várhatóan, ha megrendezik.

Érdeklődni szeretnék, hogy OK van a honlapjuk sok infóval, jegyvásárlással kapcsolatban, de aki esetleg volt már ezen a versenyen a tapasztalataira kíváncsi lennék.
Mikorra érdemes már megérkezni?
Hol érdemes parkolni kocsival?
Stb...bármi infó ami hasznos lehet és amire érdemes odafigyelni!

Mi hazafelé fogunk tartani a síelésből, de beugranánk oda, ez a terv. (útközben van amúgy is)

Köszönöm előre is az infókat, tanácsokat!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.