Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Számít-e a márka?

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
OZS
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.04. 20:11
Szia Bajszi!

Lehet, hogy későn írok, de ha gondolod szívesen segítek egy új lap-kötés-cipő kiválasztásában. Előre bocsájtom, hogy nem vagyok snowboard kereskedő! Csupán volt szerencsém rengeteg cuccot kipróbálni!

Szóval itt elérhetsz: ozsolt@avcontrol.hu, vagy 06/70-3806262.

Üdv,

OZS
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.12.27. 22:12
írtam mailt, ha van msned ott könnyebben lehet 2 irányú társalgást folytatni. :)
Bajszi
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.12.27. 21:33
Sziasztok!

Es tud valaki felvilagositast adni, hogy pontosabban mire kell odafigyelni (deszka, kotes, mag...)?
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
18 éve tag
2005.11.13. 17:13
Aza helyzet nekem egy HART lapom volt /valami osztrák/ elégjól lehet vele seperni a haverom egy HEAD lappal nyomja,nemvagyok elájulva viszont tavaj öcsémnek kifogtunk egy SCOOT lapot egy álom vele menni,ezért vagyok dilemába olcsois legyen de jóis,mertazért nemindig a legdrágább a legjobb.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.11.13. 00:33
Ha márkásat veszel nehezebben érhet kellemetlen csalódás => pl Burton, Salomon, Völkl, Elan sorolhatnám nem gyárt rossz deszkákat, ha olyat veszel, aminek a nevét még soha sem hallottad, lehet, hogy nincs tapasztalata snowboard gyártás terén, és lehet, hogy egy hét után főhet megint a fejed a témán. És ha 3 éve nyomod sztem már beruház6sz márkásabbra, bár jó minőségű, márkás is van olcsón, ill márkátlan rossz minőségű is van drágán. A Burton modelleit nézve pl nem érhet annyira kellemetlen csalódás, de ha márkátlnt veszel, lehet ugyan olyan jó akár harmadannyiért, de akkor figyelj oda, nézd meg miből van a mag, milyen az oldalfal lezárásra, milyen a talpanyag, hibátlan e az élek állapota ésatöbbi ésatöbbi...
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
18 éve tag
2005.11.12. 21:10
Leakarom cserélni a három éves deszkámat,de nemtudom milyenre?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.