Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Téli Olimpia - Torinó 2006

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Téli Olimpia - Torinó 2006
2006.02.21. 21:51
Én nagyon szomorú voltam a magyar síelők miatt az olimpián. Én értem, hogy műkedvelő versenyzőink vannak, akik csak kedvtelésből indulnak versenyeken. Arról nem is beszélve, hogy a komolyabb számokban, kombináció, lesiklás, Super-G be sem meri tenmnmi lábát a magyar versenyző. Miért nem lehet egy igazi síközépiskolát összehozni, mint külföldön, ahol télen van 4 hónap szünet és a gyerekeket ekkor elvinnék erre az időre síelni külföldre. Az iskola bérel és tűz pályát, szélcsatonába küldi a gyerkőcöket és összehozza a nagy sílécgyárakkal. Ausztriában a síközépiskolai növendékek (Dorfmeister, Walchofer), amellett, hogy szakmát szereztek elég jó síelők lett. Persze mi nem rendelkezünk olyan adottságokkal mint az osztrákok, de akár még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen beíratják az osztrák síközépsuliba a gyereket. (A kandaiak is csinálták ez. Megtanították folyékonyan a gyereket németül és elküldték Ausztriába sísuliba négy évre.)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.