Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szlovákiai síbolt

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
terjek
7 élménybeszámolót írt
7
20 éve tag
2004.11.14. 16:35
ha gondolod kassa főutcáján van egy hegymászó és sí bolt de az nem igaz ,hogy olcsobb lenne mint nálunk
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2004.10.31. 08:24
Pozsonyban minden plaza-ban van komoly sí, és egyéb sport szaküzlet, ezenfelül van hivatalos salomon márkabolt is, valamint a tesco-ban is láttam már martinban nem gagyi léceket (pl. Völkl P50), viszont a legkomolyabb tényleg a poprádi sport rysy!
vik
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2003.12.09. 18:48
Talán a legjobb: Rysy sport Poprád sétálóutca.
https://www.sportrysy.sk - Magyarul is el lehet boldogulni (sí-lyze stb.) a többi már fotó alapján megy. Végülis lehet hogy van angol verzió is csak nem tünt fel. Én mindig a szlovákot nyomtam. Amúgy tényleg profi bolt, és ki lehet fogni jó áron profi cuccokat.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2003.11.17. 17:44
A határ mentén nem sok siboltot találsz, mivel ott nem nagyon népszerű a sielés.
Viszont bármely nagyobb városban találsz kisebb siboltokat, de van a METROBAN és a TESCOBAN is.
kyra
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2003.11.17. 10:57
Tudna nekem valaki szlovákiában síboltokat mondani? Minnél közelebb van a határhoz annál jobb. Úgy tudom ott olcsóbban lehet vásárolni. Köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.