Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

A bakancs mérete!?

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.11.03. 21:34
ez mar realisabb
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2007.11.03. 21:16
Tényleg nem jó az a link. Ezen már a ti méretetek is közelebb jár a valósághoz. (és naná! persze hogy felpróbálom! )
http://209.85.129.104/search?q=cache:VUSwxDcSNzYJ:www.snowshack.com/skiboot-sizing.html+ski+boot+size&hl=hu&ct=clnk&cd=1&gl=hu
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.11.03. 19:52
Hat ez igaz, nekem is 28,5es verseny nordica cipom van, es 44-44,5 labam. E szerint meg 43as labam van, pedig a cipo jo.

Legjobb ha felprobalod!
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.11.03. 14:40
USA W's 7es a sb bakancsom, de a cipőim 38-39esek... nagyon nem 36,5... az a legtisztább, ha felpróbálod a cipőket, az mindenképp kell, meg ugye itthon a 39es és 39es cipők között is van különbség...
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2007.11.03. 12:44
Na ja... pont ez az a mérettáblázat ami után keresgélni kezdtem. Mert vagy ez a jó, vagy az összes többi nem.De azért köszi!
1.JPG
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2007.11.03. 10:31
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.Pontos mérettáblázatot keresek.
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2007.02.02. 11:35
Macaroon-nak:

Itt: Olvasnivalók--Gyakorlatikérdések.

Akárhol kezdel, javaslom, hogy oktatóval gyakorolj!
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.02.02. 10:15
Sziasztok, gondoltam visszacsatolok, az elmúlt két napban teszteltem kicsit még nyomott, de a mérete tökéletes, jó lett a baki, köszi minden segítséget. Más: tudtok esetleg egy jó leírást a neten síelés kezdetektől, alapokkal, hóeke, fordulás egyebek?
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.01.08. 06:39
Sztem nem kell aggodni, az oldalon le is van irva:
AutoFit Thermo® liner: memory foam forms to the shape of your feet when heated., azaz a "memorizáló" hab ráformálódik a lábadra, ahogy melegedik.

Nem egy rossz kategorias baki, sztem menj vele pár km-t es jo lesz.

Üdv,
powee
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.01.07. 23:13
Kerestem először az offical sájton, no nem sokra mentem, pasi szólt, lehet ez kifejezetten a Decanak van csak, és íme:
http://www.decathlon.co.uk/EN/
Product_arborescence/mountain/ski-snowboard/
ski-equipment/-ski-boots/product_8012718/index.html#
De már egyre jobban barátkozom vele, pedig nem vagyok egy pink típus, de sípályán minden ér, nem? :-)
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.01.07. 22:44
Ja 06/07 azt jelenti idei:-))) Barooooom.
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.01.07. 22:42
Hát szerintem ebből nincs szélesebb lábfejre. 25ezres kategória. Muszáj a hangra hallgatnom, mert mint írtam eddig mindennel megszenvedtem az első három körre, és az eggyel nagyobban meglehetősen mozgott a lábam, ebben is tudom mozgatni, de csak éppen. Majd felmelegítem mielőtt felveszem, az jó neki nem?
***
Közben nagy erőkkel keresem a neten az enyémet, mert a cetlijére az van írva Irony + 06/07 ...
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2007.01.07. 22:28
Hogy ezt miért írtam :)))
CSak gondoltam a te bakancsodból is lehet hogy létezik akár ugyanabban a boltban másféle lábfejre való...
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2007.01.07. 20:32
Az én bakancsomból (head e-fit) van kifejezetten szélesebb, meg keskenyebb lábra tervezett is. Boltban mind a kettő ki volt téve, csak, más színű volt a talpbetét, és utólag a neten utána vadászva tudtam meg hogy ez mit jelent. Mondjuk én amikor kölcsönöztem, meg amikor a cipőt vettem, legalább 1 órát tornázgattam az ámenig.
(Az lepett meg, hogy pld. a kölcsönzős lány teljesen türelmes volt, még csak nem is éreztem hogy bosszantanám...)
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.01.07. 19:16
Hello, nem nem, hát persze, h nő vagyok:-) Most megint mozogtam benne itthon fél órát. Marad...eléggé nehéz így, ezért bérelek 5 éve folyamatosan, kivéve az elején amikor az örökölt nagy meg volt még. A lábujjaim teljesen kényelmesen vannak benne előrefelé, oldalról érzem hogy kissé szuporít. Magas a rüsztöm, talán e miatt. De tényleg tágulni is fog még valóban nem?
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.01.07. 10:55
Szerintem mindenfelekeppen csereld vissza. A sízés lényege az hogy elvezd es ne szenvedj. Persze en sem tamogatom, hogy tobb szammal nagyobb cipoben menj, hanem olyanba ami jo a labadra. A zsibbadás több dologtól is lehet: hogyha nőit vettél és te meg férfi vagy, akkor az is lehet hogy a cipo keskenyebb labra van tervezve mint a tied (ez noknel szokas). Az is lehet hogy a labfejed tul magas, es ugye a noi megintcsak sokkal alacsonyabb szokott lenni, az altalanos noi idomok miatt. En azt mondom inkabb csereld le egy olyanra ami ferfi es pont jo a labadra SIZOKNIVAL. Ez fontos, mert sima zokni eseten megvan az hogy a sima zoknival jo, de a sizoknival esetleg kicsi lesz, kenyelmetlen.

Vagy ha ennyire egyedi a labad, valaszthatod a labra melegitheto, vagy a géllel feltölthető változatot, amik igaz egy kicsit drágábbak, de biztos, hogy nem fog sehol sem nyomni, mégis tökéletesen fog tartani.
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.01.07. 10:22
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Kb. 5 éve síelek, elsőre volt egy nálam jóval nagyobb síbakancsom, abban tanultam, jól meghúzva, persze nem a legjobb, de pénzhiány. Aztán amikor lett egy kis lóvém mindig kölcsönöztem, meg van az előnye, hogy kitaposott a belseje mindnek. Ezek a bakik szinte kivétel nélkül 39-esek voltak, cipőben is ekkorát hordok. Tegnap vettem egy női bakit, Salomon, többet felpróbálva ez volt a legkényelmesebb, de a 26-osban bármennyire is meghúztam mozgott a lábam, a 25-öst választottam a végén. Éppenhogy a végéhez ér a lábujjam, nem nyomódik a betétnek, ha bekapcsolom, a sarkam nem emelkedik csak minimálisat. Emlékszem első napokban bármi volt a lábamon annyira fájt, akármit is csináltam, hogy nem is tudtam végignyomni a napot, hát most ezzel is tanácstalanná váltam, mert itthon direkt felvettem több időre, és elkezdett benne zsibbadni, meglehet, más bakikban is az elején úgy éreztem levágták a lábam. Amiért írok, hogy mi a véleményetek, nyugodjak meg és majd megszokja a lábam (úgyis tágul a betét elég sokat nem?), vagy esetleg, most hogy még új, mégiscsak cseréljem vissza a nagyobbra. Hja a baki 25-ös ami 40 körüli méretnek felel meg, tehát a lábamhoz passzol...mert az lemérve csupaszon olyan 39 és feles. És másikakat felvéve a többi iszonyat kényelmetlennek tűnt. De még van 2 napom kicserélni ha minden igaz.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.