Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

A bakancs mérete!?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Macaroon
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: A bakancs mérete!?
2007.01.07. 10:22
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Kb. 5 éve síelek, elsőre volt egy nálam jóval nagyobb síbakancsom, abban tanultam, jól meghúzva, persze nem a legjobb, de pénzhiány. Aztán amikor lett egy kis lóvém mindig kölcsönöztem, meg van az előnye, hogy kitaposott a belseje mindnek. Ezek a bakik szinte kivétel nélkül 39-esek voltak, cipőben is ekkorát hordok. Tegnap vettem egy női bakit, Salomon, többet felpróbálva ez volt a legkényelmesebb, de a 26-osban bármennyire is meghúztam mozgott a lábam, a 25-öst választottam a végén. Éppenhogy a végéhez ér a lábujjam, nem nyomódik a betétnek, ha bekapcsolom, a sarkam nem emelkedik csak minimálisat. Emlékszem első napokban bármi volt a lábamon annyira fájt, akármit is csináltam, hogy nem is tudtam végignyomni a napot, hát most ezzel is tanácstalanná váltam, mert itthon direkt felvettem több időre, és elkezdett benne zsibbadni, meglehet, más bakikban is az elején úgy éreztem levágták a lábam. Amiért írok, hogy mi a véleményetek, nyugodjak meg és majd megszokja a lábam (úgyis tágul a betét elég sokat nem?), vagy esetleg, most hogy még új, mégiscsak cseréljem vissza a nagyobbra. Hja a baki 25-ös ami 40 körüli méretnek felel meg, tehát a lábamhoz passzol...mert az lemérve csupaszon olyan 39 és feles. És másikakat felvéve a többi iszonyat kényelmetlennek tűnt. De még van 2 napom kicserélni ha minden igaz.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.