Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sporthotel Dachstein West - Annaberg in Lammertal

ÜZENETEK (23)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zsuy
55 élménybeszámolót írt
55
18 éve tag
2009.01.04. 12:06
Komoly kilóméter különbségek vannak a két hely között...
szucsne
13 élménybeszámolót írt
13
18 éve tag
2009.01.04. 11:42
Kedves Lajos!
Mi februárban szeretnénk sielni menni Ausztriába, ahol még egyik síterepen sem voltunk.Nem vagyunk fiatalok, és profik sem a sielésben./Én 50, férjem 52 évesen tanult meg sielni!- soha nem késő jelszóval, Donovalyban! Azóta nagyon élvezzük. Az a pálya nagyon megfelelő nekünk, de most máshol is szeretnénk szétnézni. Szeretünk mozogni, sportolni, de csak módjával.

Annaberget néztük ki 6 fős baráti társaságal, van aki profi közöttük.
Szállásunk még nincs és a sporthotelt néztük ki.
A sielők web-lapján Annabergnél hirdetik. Medence, pezsgőfürdő, szauna, stb. szolgáltatásokkal. Az Intersí újságban rózsaszínűnek látom.
Kíváncsi vagyok, hogy ez az a szálloda amiről Te írtál? Mert itt sielok web-lapján csak simán sporthotelnek tüntetik fel, Te pedig egy hosszabb nevűről írsz.
Ahol voltatok szállodában tudnak magyarul? Nekünk ez is fontos!
És mi a véleményed a pályáról?
Esetleg tudsz olyan "ötvenen felül is van élet" - pályát ajánlani?
Elfogadható,jó pályaszállás ajánlatot is szívesen veszünk.

Köszönöm előre is a segítséget, várom bárkitől az infókat.

Jó sielést kívánok mindenkinek!
engartlajos
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2009.01.04. 07:56
Kedves síelni/snowboardozni vágyók!

2008.12.27-2009.01.02-ig szálltunk meg a szállodában, ahonnan 01.01-én ki is jelentkeztünk(tehát 1 nappal azelőtt, mielőtt azt előzetesen terveztük).Jelezném, hogy velem még sohasem fordult elő ilyen, hogy előbb térnék haza a snowboardozásból, pedig ez már a hetedik szezon amit magam mögött tudhatok.

Szóval szeretnék néhány gondolatot hozzáfűzni jelen szálloda színvonalához, ill. kiszolgálási minőségéhez:

1.
Az egyetlen ami pozitív élmény volt, az a mesés
konyhája. Le a kalappal a Chef előtt! Tényleg!!

2.
A szauna minden nap 15 órától 18 óráig tart nyitva, kivéve dec.31-én, amikor is egyáltalán nem volt nyitva, mondván, hogy mindenki síelés után készüljön az esti mulatságra. Itt jegyezném meg, hogy szinte mindenki igényelte volna a nyitva tartást, vagy legalább azt juttassák a szállóvendégek tudtára, hogy nem lesz nyitva!
Egy kedves házaspárt két gyermekkel pont a szemem láttára küldtek el a recepcióról, sűrű elnézések közepette. Érdekes jelenet volt.

3.
Dec. 31-én este a "mulatságon" nyilván fogyasztottunk italokat, mint minden asztal, majd jan. 1-én kijelentkezésünkkor közölték velünk, hogy senki nem írta alá a tegnap esti fogyasztást tartalmazó számlát. Ekkor hívtam fel a recepciós hölgy figyelmét arra ISMÉT, amit már napokkal előtte jeleztünk, hogy a három szobaszámunk közül egy még mindig nem a miénk. Hogy ebből ne legyen bonyodalom tisztáztuk ezt annak a szobának a vendégeivel, ill. próbáltuk kibogozni, hogy vajon ki miből mennyit fogyasztott előző este...:)
Elsején a fogyasztással kapcsolatban azt a választ kaptuk, hogy Ő nem tudja, hogy ilyenkor mi a megoldás, de az üzletvezető jelenleg még pihen... non-sense :)

4.
Tisztázni szeretném, hogy eredendően mindenki NEM-dohányzónak születik, ami így is van rendjén.
Viszont, nem értettünk egyet azzal, hogy a szálloda egész területén TILOS a dohányzás...
Ezzel sem lenne baj, csak boldogok lettünk volna, ha a hetekig tartó e-mailezés közben erre fény derült volna.
Természetesen én tiszteletben tartom a nem-dohányzókat, viszont minden valamire való szállodában van legalább egy helység, ahol a dohányzás engedélyezett.
Nevetséges szituáció alakult ki szilveszter éjjelén is, a kb. 50-60 vendég közül szinte folyamatosan 20 főnyi csapat ácsingózott a szálloda bejárata előtt...és dohányzott.
Ezt kulturáltabban is meg lehetett volna oldani, ha például kialakítanak egy dohányzó helységet, vagy megelőzni mindezt azzal, ha közlik az interneten, hogy szállodánkat szigorúan nem-dohányzó vendégek részére tartjuk fent.

Nos ezek után csak annyit fűznék hozzá a dologhoz,
hogy nem meglepő mindez, hiszen a szállodát magyar
tulajdonos üzemelteti.
NO COMMENT!

Üdv.
engartlajos
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.